گوشی موبایل
تور کیش
اخبار پزشکی سلامت
کافه بازار
پرده هوا چيست؟ iranfoodex

iranfoodex

پرده هوا چيست؟


كاركرد اصلي دستگاه پرده هوا در ايجاد پرده اي نا مرئي از هواي فشرده در بالاي دربهاي ورودي ساختمانها، مجتمع ها، كارخانجات، سردخانه ها، بيمارستانهاو... مي باشد تا ضمن ممانعت از ورود حشرات و گردو غبار، عاملي در جهت جلوگيري از به هدر رفتن انرژي (به صورت حرارت يا برودت ) گردد. 
در جهان امروز پرده هوا با توجه به كاركردهاي متنوع خود در صنعت ، به عنوان آخرين راه حل براي كنترل موارد اشاره شده پيشنهاد مي گردد. 
اين دستگاه در مدلهاي اداري،تجاري و صنعتي و هواي گرم ساخته مي شود.و به طور كلي پرده هوا براي چهار منظور طراحي و اجرا مي گردد. 
•جلوگيري از ورود گرد و غبار و خاك، حشرات موذي، دود، بوهاي نامطبوع، گاز و بخار هر نوع آلودگي محيطي از محل دربها كه به شكلي در روند توليد و حفظ شرايط كنترل شده آن ايجاد مزاحمت نمايد. اين موضوع به ويژه براي درب هايي كه در طول زمان كاري، مجبور به باز بودن مي باشند اهميت بيشتري پيدا مي كند و به اين ترتيب با نصب پرده هوا قادر خواهيم بود كه عملا در موارد غير ضروري دربهاي فيزيكي را حذف نماييم و تردد پرسنل و جابه جايي كالا را با سهولت بيشتري انجام دهيم.
•جلوگيري از تبادل حرارت بين دو محيط با ايجاد يك پرده نامرئي از جنس هوا، نقش جدا كننده بين دو محيط سرد و گرم را ايفا مي نمايد، و در حفظ و كنترل اتلاف انرژي بسيار موثر مي باشد.به ويژه آنكه امروزه خنك و مطبوع نگاه داشتن هواي يك ساختمان (كارخانه و اداره و فروشگاه ...) در فصل گرم و همچنين گرم نگه داشتن آن درفصل سرد با صرف هزينه گزافي صورت مي گيرد،
•جلوگيري از ورود بادهاي غالب فصلي به داخل سالن ها با وجود باز بودن دربها.( با در نظر گرفتن استانداردهاي تعريف شده موجود)
•كنترل انتشار بو ،گرد و غبار و هر نوع آلودگي ديگر در كل فضاي باز سالن توليد از طريق ايزوله كردن قسمت آلوده كننده با پرده هوا 

موارد استفاده: كارخانجات مواد غذايي، فرآورده هاي لبني، داروئي، پروتيني،كشتارگاه ها، سرد خانه ها و گرم خانه هاو....
•كارخانجات خودرو سازي و صنايع وابسته، صنايع سبك و سنگين 
•فروشگاههاي زنجيره اي، مراكز خريد، فروشگاههاي مواد غذايي 
•رستورانها، آشپزخانه، كترينگ ها، هتلها، ساختمانهاي اداري و مسكوني، شعب بانك و بيمه، موزه ها 
•بيمارستانها و درمانگاهها، داروخانه ها ترمينالهاي حمل و نقل فرودگاهي، راه آهن و مترو 

كسب اطلاعات لازم دربارهپرده هوا

نوشته شده در ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۰۸:۱۹ توسط iranfoodex| نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]

آخرين مطالب
» ازخطرات نمك دريا چه مي دانيد
» ضد و نقيض‌ هاي صادرات تخم‌ مرغ
» شرينگ پك
» تاريخچه ي ساخت پرينتر ليزري سياه و سفيد
» فيلتر تصفيه هواي هپا
» دستگاه بوجاري حبوبات
» پرده هوا چيست ؟
» دستگاه بسته بندي پيلوپك
» قيمت دستگاه بسته بندي ساشه
» دستگاه پركن
Design By : Pars Skin