خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
گوشی موبایل
تور کیش
اخبار پزشکی سلامت
iranfoodex

iranfoodex

قابل توجه رستوران دارها،فست فودها،آشپزخانه ها، دستگاه بسته بندي غذاي رستوراني جهت ارائه هر چه بهتر، بهداشتي تر و زيباتر غذا
  ارائه دهنده دستگاهاي بسته بندي به صورت نيمه اتوماتيك وتمام اتوماتيك،با سيستمال گارانتي
وده سال خدمات پس از فروش در خدمت شماست
توليد دستگاه شيرينگ كابيني وسيل وكيوم
 برخي از ويژگي هاي كاربر پسند ومطلوب دستگاه شيرينگ:
۱-عملكرد چند گانه
۲-كاربرد بسيارآسان بدون نياز به اپراتور ماهر
۳-يكنواختي دوخت
۴-سرعت بالا
۵-فضاي اندك موردنياز
۶-امكان نصب وراه اندازي سريع
۷-قيمت رقابتي
دستگاهاي ما مواد غذايي را درانواع ظروف يكبار مصرف با ماندگاري بالا بسته بندي ميكند.
دستگاه سيل مناسب جهت سيل يكبار مصرف pp، pet وانواع ظروف شفاف موجود در بازار ميباشد.
كسب اطلاعات لازم درباره يشرينگ پك

ادامه مطلب
نوشته شده در ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۰۲:۲۱ توسط iranfoodex| نظرات (1)


چاپگرهاي ليزري تك‌رنگ همانند دستگاه فتوكپي عمل مي‌كنند از همين‌رو سرعت بالاتري دارند. چاپگرهاي ليزري سياه و سفيد بهترين انتخاب براي چاپ صفحات متني در تعداد بالا هستند. به خصوص اينكه از دقت بسيار بالايي برخوردارند. از ويژگي‌هاي جالب استفاده از چاپگرهاي ليزري تك رنگ قيمت پايين براي هر صفحه چاپ است. كه در كل باعث كاهش هزينه تعويض و يا شارژ كاتريج مي شود. در كل يك چاپگر ليزري بهترين انتخاب راي يك دفتر كار يا محيط اداري بزرگ است كه نياز به چاپ متن هاي زياد در طول روز دارند.

كسب اطلاعات لازم درباره ي دستگاه جت پرينتر


ادامه مطلب
نوشته شده در ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۲۰:۳۵ توسط iranfoodex| نظرات (0)

 
نام فيلتر هپا از حروف اول كلمات انگليسي High Efficiency Particulate Air، به معناي فيلترهاي "داراي راندمان بالا در حذف ذرات معلق" گرفته شده است. فيلترهاي تصفيه هواي هپا در اصل در جنگ جهاني دوم ساخته شدند تا از خروج ذرات آزمايشگاه هاي هسته اي به بيرون جلوگيري كنند.  به دليل قدرت استثنايي و فوق العاده بالاي آن ها در جذب ذرات، از زمان جنگ جهاني دوم، فيلترهاي هپا به شدت مورد استقبال قرار گرفته اند و در زمينه هاي صنعتي، پزشكي و جنگي به يك عنصر حياتي تبديل شده اند.
مواد تشكيل دهنده يا همان مدياي فيلتراسيون يك فيلتر تصفيه هواي هپاي واقعي از الياف بسيار باريك فايبر گلاس، ساخته مي شود.
حداقل راندمان يك فيلتر تصفيه هواي هپا در جذب ذرات معلق ۰.۳ ميكرون و بزرگتر، ۹۹.۹۷ % است. بر اساس گفته انجمن ريه آمريكا، براي اين كه يك فيلتر تصفيه هوا، به عنوان هپاي واقعي شناخته شود، نبايد بيشتر از ۳ ذره از ۱۰ هزار ذره را از مدياي فيلتراسيون هواي خود عبور دهد.
آن چه كه اهميت دارد اين است كه بدانيد تنها استفاده از يك فيلتر تصفيه هواي واقعي هپا با راندمان ۹۹.۹۷ % در يك دستگاه تصفيه هوا، تضمين نمي كند كه راندمان خود دستگاه تصفيه هوا نيز ۹۹.۹۷ % است. در واقع بسياري از دستگاه هاي تصفيه هواي هپا، راندماني به اين مقدار ندارند.  فيلترهاي بد چين خورده، نشتي اطراف فيلتر و نشتي بين فيلتر و بدنه دستگاه معمولا منجر به راندماني حدود ۵۰-۹۵ % در تصفيه هوا مي شود.
بنابراين به جاي عبور تنها ۳ ذره از ۱۰ هزار ذره، اين سيستم هاي تصفيه هوا چيزي حدود ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ ذره را به هواي به اصطلاح تصفيه شده محيط بر مي گردانند.

بر اساس گفته كميته كنترل عفونت آمريكا، توليد كنندگان دستگاه هاي تصفيه هواي خانگي بايد براي راندمان فيلترهاي هپاي خود سند ارائه كنند. اين مدرك بايد به شكل يك گزارش تست مستقل و از جانب سازمان هاي معتبر ارائه شود و نشان دهد كه كل دستگاه تصفيه هوا تست شده و در جذب ذرات ۰.۳ ميكرون و بزرگتر راندماني برابر ۹۹.۹۷ % دارد.

كسب اطلاعات لازم درباره ي دستگاه پرده هوا


ادامه مطلب
نوشته شده در ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۹:۵۵:۴۲ توسط iranfoodex| نظرات (0)

.اين دستگاه مخصوص پاك سازي كليه حبوبات وغيره از قبيل برنج گندم عدس لوبيا جو لپه والي آخر ميباشد صفحه هاي بكار برده شده در دستگاه قابليت تغيير دارند به شكلي كه ميتوان ريزترين دانه ها را از قبيل خاك شير را جهت پاكسازي وآماده سازي در صنايع بسته بندي به كار برد.مجهز به 3طبقه شبكه پاكسازي ميباشدوبابرق شهري يا تك فازكار ميكند

كسب اطلاعات لازم درباره ي دستگاه بوجاري


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۵۰:۳۳ توسط iranfoodex| نظرات (0)


دستگاه پرده هوا عمدتا در بالاي درب نصب مي‌گردد. اين دستگاه به وسيله دميدن هوا با سرعت بالا در زماني كه درب باز است براي جدا كردن دو فضا از يكديگر و همچنين جلوگيري از ورود حشرات ، گرد و غبار و ديگر آلاينده‌ها موجود در هوا به محيط داخل مورد استفاده قرار مي‌گيرد. كاركرد اصلي پرده هوا در ايجاد پرده نامرئي از هواي فشرده در بالاي درب‌هاي ورودي ساختمان‌ها ، مجتمع‌ها ، تاسيسات ، كارخانجات،  سردخانه‌ها ، بيمارستان‌ها و … مي‌باشد تا ضمن ممانعت از ورود حشرات ، گرد و غبار ، عاملي در جهت جلوگيري از به هدر رفتن انرﮊي ( به صورت حرارت يا برودت ) گردد. به طور كلي پرده هوا براي چهار منظور طراحي و اجرا مي‌گردد.

1- جلوگيري از ورود گرد وغبار و خاك ، حشرات موذي ، دود ، بوهاي نامطبوع ، گاز و بخار هر نوع آلودگي محيطي از محل درب‌ها كه به شكلي در روند توليد و حفظ شرايط كنترل شده آن ايجاد مزاحمت نمايد. اين موضوع بوي‍ﮊه براي درب‌هايي كه در طول زمان كاري ، مجبور به باز بودن مي‌باشند اهميت بيشتري پيدا مي‌كند و به اين ترتيب با نصب پرده هوا قادر خواهيم بود كه عملا در موارد غير ضروري درب‌هاي فيزيكي را حذف كنيم و تردد پرسنل و جابجايي كالا با سهولت بيشتري انجام شود.

2- ايجاد يك پرده نامريي و جلوگيري كننده از تبادل حرارت بين دو محيط : نقش جداكننده پرده هوا مابين دو محيط سرد و گرم مزيت بسيار ارزشمندي در حفظ و كنترل اتلاف انرﮊي مي‌باشد. به وي‍ﮊه آنكه امروزه خنك و مطبوع نگاه داشتن هواي يك ساختمان ( كارخانه و اداره و … ) در فصل گرم و همچنين گرم نگاه داشتن آن در فصل سرد با صرف هزينه بسيار گزافي صورت مي‌گيرد و پرده هوا قادر است با راندمان بسيار مطلوبي مانع اين اتلاف گردد.

3- جلوگيري از ورود بادهاي غالب فصلي به داخل سالن‌ها با وجود باز بودن درب‌ها ، اين مزيت بخصوص در فصل‌هاي سرد سال كه با توجه سيستم تخليه هواي ساختمان فشار منفي وجود دارد امكان ممانعت از ورود باد قالب را به وجود مي‌آورد.

4- كنترل انتشار بو و گرد و غبار و هر نوع آلودگي ديگر در كل فضاي باز سالن توليد از طريق ايزوله كردن قسمت آلوده كننده با پرده هوا .

مزاياي پرده هوا :
• ذخيره نمودن انرژي در محيط داخل از طريق كنترل انتقال هوا

• بالا رفتن راندمان كار با توجه به جلوگيري از نفوذ بادهاي فصلي

• ارتقا سطح بهداشتي محيط با جلوگيري از ورود مگس و حشرات و ديگر آلاينده‌هاي موجود در هوا

• افزايش فضاي مورد استفاده در نزديكي درب‌ها

• جلوگيري از بسته شدن كريستال‌هاي يخ و برفك در اطراف درب و كف سردخانه

• به گردش درآمدن هوا و جلوگيري از قفل انرژي


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۴۱:۴۰ توسط iranfoodex| نظرات (0)

نشست مشترك صاحبان مشاغل صنعت، كشاورزي و غذايي ايران و تركيه، 6 و 7 خرداد 94 در سالن همايش‌خليج فارس نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار شد.
هدف از برگزاري اين نشست كه با حمايت كميسيون مشترك اقتصادي ايران و تركيه، وزرات صنعت، معدن و تجارت، وزرات امور خارجه و سازمان توسعه تجارت برگزار گرديد، گسترش مناسبات اقتصادي و ارتقاء مبادلات تجاري بخش‌هاي خصوصي بود.گروه صنعتي پيروز پايور سپاهان نيز در حاشيه شركت در بيست و دومين نمايشگاه بين المللي صنايع كشاورزي، مواد غذايي، ماشين آلات و صنايع وابسته با حضور در اين نشست و برگزاري جلسات با صاحبان صنايع و مشاغل تركيه و اكراين، اقدام به تبادل اطلاعات با بازرگانان و تجار و همچنين معرفي خدمات و محصولات خود نمود.

دستگاه بسته بندي پيلوپك


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۱۲:۴۲ توسط iranfoodex| نظرات (0)


قيمت دستگاه بسته بندي ساشه- قيمت دستگاه بسته بندي ساشه

جديد ترين مكانيزم بسته بندي دستگاه ساشه، به همراه بهترين قطعات و موتور، به قيمت ارزان، ارائه مي شود.
مهندسان و طراحان برتر سراسر كشور، از بهترين قطعات و مرغوب ترين جنس، دستگاه كاربردي و با دوام ساشه، را در مدل هاي متنوع، طراحي نموده اند و سازندگان نام آور كارخانجات مربوط به صنايع بسته بندي ايران، آن را به مرحله توليد و سپس آزمايش، رسانده اند.
نتايج آزمايشها، حاكي از كاربردي بودن اين دستگاه، براي بسته بندي بسياري از محصولات، در اندازه هاي بزرگ تا تك نفره، يا در اشكال متنوع مي باشد، كه با ارسال به نمايندگي ها مجاز، آن را به قيمت مناسب، در دسترس عموم، قرار داده اند.

كسب اطلاعات لازم درباره ي دستگاه بسته بندي ساشه


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۱۰:۵۵ توسط iranfoodex| نظرات (0)


دستگاه پركن – يكي از منحصر به فرد ترين توليدات گروه صنعتي اسكندري طراحي و توليد پركن مخصوص انواع طيور مي باشد. ماشين پركن مرغ – بلدرچين و بوقلمون ظرفيت پركني از ۲ عدد بوقلمون ۸ تا ۱۰ كيلويي را دارد و يا يك بوقلمون ۱۴ كيلويي را به راحتي مي تواند پركني نمايد. اين دستگاه قابليت پركني از ۶ عدد مرغ ۲۲ كيلويي را دارد  و داراي يك سال گارانتي و ۱۰ سال خدمات پس از فروش مي باشد بدنه داخلي اين دستگاه پلاستيكي بوده و  اين ماشين پركن كاملا مقاوم و ضد زنگ و ضربه مي باشد.جنس به كار رفته در بدنه دستگاه پليمر PP مي باشد. كليه قسمت هاي دستگاه كه تماس مستقيم با آب داشته از جنس پلاستيك مرغوب بوده و يا از جنس استيل استنلس ضد زنگ خالص و نگير مي باشد.شاسي و پايه هاي دستگاه از جنس فولاد بوده و كاملا مقاوم در برابر فشار و ضربه مي باشد.براي محافظت بيشتر از محصول شاسي هاي بيروني  از آلومينيوم با پوشش رنگ پودري بوده كه مقاومت دستگاه را زياد و عمر مفيد كاركرد دستگاه را دو چندان مي كند.براي حمل ماشين پركن به دليل وزن نسبتا كم محصول نياز به زحمت زيادي نمي باشد با اين حال در زير دستگاه چرخ هاي مخصوص جابه جايي قرار داده شده است كه قابليت تحمل وزني برابر با ۱۵۰ كيلوگرم را دارا مي باشند.

سيني كف دستگاه پركن قسمت اصلي دستگاه بوده كه عمل پركني در اين قسمت صورت ميگيرد.اين سيني از جنس استيل استنلس ضد زنگ – نگير و غير مغناطيسي بوده كه به راحتي شسته شده و تميز ميشود.بر روي اين سيني و همچنين بر روي بدنه داخلي دستگاه انگشتي هاي پركن مخصوص از جنس پليمر تركيبي با دوام بسيار بالا و انعطاف پذير قرار گرفته است.اين انگشتي ها قابليت تعويض داشته و به راحتي در صورت نياز تعويض مي گردند.موتور اين دستگاه پركن دور پايين با برچسب انرژي B قرار مي باشد.تسمه و فولي و ياتاقان از جنس مرغوب و وارداتي مي باشد.

مورد استفاده از دستگاه پركن در مرغداري هاي بومي و كوچك همچنين در فروشگاه هاي عرضه پرنده زنده هخمچنين پرورش دهندگان غاز و اردك و كبك و بلدرچين بصورت صنعتي ميباشد. با استفاده از اين دستگاه شما ميتوانيد بدون كوچكترين آسيب رساني به بدن پرنده كرك و پر پرنده را بعد از كشتار به راحتي از بدن آن جدا نموده و آماده مصرف نماييد. استفاده از اين دستگاه بسيار راحت بوده و فقط كافيست كه دوشاخه آن را  به برق شهري تك فاز معمولي متصل نماييد.

دستگاه پركن اين شركت در دو نوع طراحي و توليد شده است يك نوع مخصوص پرندگان ريز و متوسط مانند مرغ و بلدرچين و كبك ، و قرقاول و نوع ديگر مخصوص پرندگان متوسط و درشت مانند مرغ و غاز و اردك و بوقلمون و ساير پرندگان با اندام درشت ، جالب توجه اينكه پرنده پر مخاطب مرغ چه نوع بومي و چه نوي صنعتي با هر دو نوع اين پركن ها امكان پركني دارد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۰۸:۵۱ توسط iranfoodex| نظرات (0)


ويزگي هاي تكنيكي اين دستگاه موجب نصب و راه اندازي آسان آن به روي ان خطوط بسته بندي با توقف و پركن هاي اتوماتيك مواد غذايي و سيل دوار ماست، كنسروجات، مربا و ... مي شود همچنين در مواردي كه بسته بندي به صورت دستي انجام مي شود اين دستگاه قابليت استفاده به صورت دستي را نيز دارا مي باشد.
مزاياي  دستگاه: 
•قابليت نصب به صورت دستي واتوماتيك
•قابليت اتصال به انواع سنسور ، چشم الكترونيك ، ميكرو سوئيچ و پدال 
•قابليت نصب هد چاپگر بر روي خطوط بسته بندي و نقاله در وضعيت هاي عمودي ، افقي و زاويه دار 
•سهولت تعويض حروف چاپ كليشه و بالا بودن عمر آن 
•استحكام بالا و عمر طولاني دستگاه 

اندك بودن هزينه هاي نگهداري و تعميرات

كسب اطلاعات لازم درباره ي جت پرينتر


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۳۹:۰۶ توسط iranfoodex| نظرات (0)

پرده هوا چيست؟


كاركرد اصلي دستگاه پرده هوا در ايجاد پرده اي نا مرئي از هواي فشرده در بالاي دربهاي ورودي ساختمانها، مجتمع ها، كارخانجات، سردخانه ها، بيمارستانهاو... مي باشد تا ضمن ممانعت از ورود حشرات و گردو غبار، عاملي در جهت جلوگيري از به هدر رفتن انرژي (به صورت حرارت يا برودت ) گردد. 
در جهان امروز پرده هوا با توجه به كاركردهاي متنوع خود در صنعت ، به عنوان آخرين راه حل براي كنترل موارد اشاره شده پيشنهاد مي گردد. 
اين دستگاه در مدلهاي اداري،تجاري و صنعتي و هواي گرم ساخته مي شود.و به طور كلي پرده هوا براي چهار منظور طراحي و اجرا مي گردد. 
•جلوگيري از ورود گرد و غبار و خاك، حشرات موذي، دود، بوهاي نامطبوع، گاز و بخار هر نوع آلودگي محيطي از محل دربها كه به شكلي در روند توليد و حفظ شرايط كنترل شده آن ايجاد مزاحمت نمايد. اين موضوع به ويژه براي درب هايي كه در طول زمان كاري، مجبور به باز بودن مي باشند اهميت بيشتري پيدا مي كند و به اين ترتيب با نصب پرده هوا قادر خواهيم بود كه عملا در موارد غير ضروري دربهاي فيزيكي را حذف نماييم و تردد پرسنل و جابه جايي كالا را با سهولت بيشتري انجام دهيم.
•جلوگيري از تبادل حرارت بين دو محيط با ايجاد يك پرده نامرئي از جنس هوا، نقش جدا كننده بين دو محيط سرد و گرم را ايفا مي نمايد، و در حفظ و كنترل اتلاف انرژي بسيار موثر مي باشد.به ويژه آنكه امروزه خنك و مطبوع نگاه داشتن هواي يك ساختمان (كارخانه و اداره و فروشگاه ...) در فصل گرم و همچنين گرم نگه داشتن آن درفصل سرد با صرف هزينه گزافي صورت مي گيرد،
•جلوگيري از ورود بادهاي غالب فصلي به داخل سالن ها با وجود باز بودن دربها.( با در نظر گرفتن استانداردهاي تعريف شده موجود)
•كنترل انتشار بو ،گرد و غبار و هر نوع آلودگي ديگر در كل فضاي باز سالن توليد از طريق ايزوله كردن قسمت آلوده كننده با پرده هوا 

موارد استفاده: كارخانجات مواد غذايي، فرآورده هاي لبني، داروئي، پروتيني،كشتارگاه ها، سرد خانه ها و گرم خانه هاو....
•كارخانجات خودرو سازي و صنايع وابسته، صنايع سبك و سنگين 
•فروشگاههاي زنجيره اي، مراكز خريد، فروشگاههاي مواد غذايي 
•رستورانها، آشپزخانه، كترينگ ها، هتلها، ساختمانهاي اداري و مسكوني، شعب بانك و بيمه، موزه ها 
•بيمارستانها و درمانگاهها، داروخانه ها ترمينالهاي حمل و نقل فرودگاهي، راه آهن و مترو 

كسب اطلاعات لازم دربارهپرده هوا


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۰۸:۱۹ توسط iranfoodex| نظرات (0)

[ ۱ ][ ۲ ]

آخرين مطالب
» صادرات آب معدني به ايالات متحده و انگليس در كنار واردات از فرانسه/ واردات قانوني يا اين كه قاچاق ادامه داراست
» شعار اداره چاي : ارتقاي كيفيت در كنار ارتقاء كميت/خريد تضميني از نصفه ارديبهشت ماه كليد ميخورد
» مشوق صادراتي لبنيات به زودي پرداخت مي‌شود/ كاهش واردات كره با ايجاد شيرخشك
» تغيير‌و تحول ساختار شكر سواي تغيير‌و تحول طعم , البته با كالري كمتر
» توصيه‌ هاي بهداشتي در طول خريد تخم‌ مرغ
» درآمد ۴۴ ميليون دلاري با صادرات مربا و مارمالاد / آمريكايي‌ ها طرفدار ژله اهل ايران
» حضور گسترده گلنوش در بازار نوشابه هاي گازدار
» احتمال ارتقا ۷ درصدي ارزش ۳ محصول لبني/ فعال‌ساز‌ي خط ساخت كره
» بهبود كيفيت نان در گرو طرح همسان سازي استبهبود كيفيت نان در گرو طرح همسان سازي است
» سركه سيب سميرم , نظير گلاب كاشان جهاني مي‌شودسركه سيب سميرم , نظير گلاب كاشان جهاني مي شود
Design By : Pars Skin